Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Selçuk Erten

11262 görüntüleme

Polatlı da doğdu. Zor bir çocukluk hayatı geçirdi. Ortadirek bir ailenin çocuğu. Yokluk içinde. İlk, orta, lise ve ünv. 1.sınıf gaz lambası ile geçti. 12 yaşında hayatın zorluklarını görerek çalışmaya başladı. 12 yaşında başladığı pazarcılık hayatı 13 sene sürdü. Üniversite hayatı boyunca pazarlarda tezgah açarak pazarcılık yaptı. 

Okul hayatım ilk, orta ve lise eğitimim Polatlı da geçti. Üniversite hayatım Malatya da başlayıp Eskişehir de son buldu. İktisadi ve idari bilimler fakültesi sen mezun oldum. 

İlk iş deneyimim Beypazarı Beypiliç A.Ş. Personel ve idari işler şefliği. Ardından Hakan Gömlek Personel müdürlüğü. Sırasıyla Mudurnu Seben süt ürünleri A. Ş. Personel müdürlüğü ve Yimpaş Holding Yimteks personel müdürlüğü. Akabinde smmm ünvanı ile serbest çalışma hayatına başlangıç. Bağımsız Denetçilik. Adli bilirkişilik. Sivil toplum kuruluşlarından yönetim, disiplin ve denetim alanlarından görevler. 

Mutlu huzurlu geçen bir evlilik ve meyvesi 2 oğlum. Ailem için gözümü kırpmadan canımı veririm. 22 yıl geride kalırken ölene kadar sürecek bir evliliğim bulunuyor. 

Üniversite yıllarım, milliyetçi, ülkücü olarak çok hareketli geçti. Lakin iş hayatında merhum erbakan hocamla tanıştıktan sonra milli görüşü seçtim. Oamanlıyım, Atatürkçüyüm, milliyetçiyim, muhafazakarım. Milliyetçilik ile milli görüş sentezindeyim. 

Hayvan sevgisi çok aşırı var. Hiç bir hayvana zarar veremem. Ofisinde kaplumbağa, kuş, balık, kedi, tavşav, hemster besledim. Bunlar beni mutlu eder. Birde dolaşmayı, yeni yerler görmek zevkindendir. Korkum bir tek Allahtır. Başka korku tanımadım. Hayattan ümit etmek istiyorum.