Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

DAVUT ALTINDAĞ

10815 görüntüleme

1966 doğum yılımdan 2015 yılına kadar olan dönemim Bolu il dışında geçmiştir.
ilk orta lise ve üniversite hayatı Ankaradır
Eğitim ve meslek hayatı muhasebe finans üzerine özel ve kamu olmak üzere 2000 yılından 2015 yılına kadar özel sektörde yönetici olarak görev yapmıştır. Şu an Bolu ilimizde Gayrimenkul sektörü üzerine faaliyet gösteren bir firma sahibidir. ALTINDAĞ GAYRİMENKUL
EVLİ VE 1 OĞUL SAHİBİDİR. OĞLUM SİVİL HAVA YÖNETİMİ BÖLÜMÜ MEZUNUDUR.
TÜM SİYASİ KESİMLERLE ANKARADA HAYATIMA DEVAM EDERKEN TEMASLARIM OLMUŞTUR. KAMU HİZMETİMDEN DOLAYI SİYASİ OLAYLARLA YAKINDAN İLGİLENMESEMDE KENDİME YAKIN PARTİLERDE SEVİLEN SAYILAN SAYGIN BİR YÖNÜM VARDIR. ÜLKESİ İÇİN MÜCADELE EDEN HER TÜR SİYASİ GÖRÜŞE SAYGIM VARDIR. ATATÜRKÇÜ İLKE VE İNKİLAPLARI DAHİLİNDE TÜRKLÜK KAVRAMI İLE NE MUTLU TÜRKÜM DİYEBİLENLERDENDİR.
ÇOK YÖNLÜ HOBİLERE SAHİPLİĞİM VARDIR. RESİM FOTOGRAF EL SANATLARI, TÜRK SANAT VE HALK MÜZİĞİ SOLO İLE TURİZM VE DOĞA AŞIĞIDIR. HER TÜR SPOR AKTİVİTELERİNDEN HOŞLANIR VE SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN HERKESİMİN SPOR YAPMASI TAVSİYEMDİR. HİÇ KORKMAZ DENİZLERE YELKENSİZ ACILAN BENJAMİN GİBİDİR. HAYATA BAKIŞ AÇISI HUZURLU BARIŞCIL PAYLAŞIMCI ÖZGÜR VE İNANÇLI YAPISIYLA BARIŞ DOLU BİR DÜNYA İSTEYEN SOSYAL DEVLET YAPISINA VE ÖZGÜRLÜKLERİ SAVUNAN BİR DÜNYALI OLMAKTAN GURUR DUYANDIR.