Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

SAĞLIK MAHALLESİ’NDE 1 CADDE VE 7 SOKAK DAHA BAŞTAN AŞAĞI YENİLENİYOR

SAĞLIK MAHALLESİ’NDE 1 CADDE VE 7 SOKAK DAHA BAŞTAN AŞAĞI YENİLENİYOR
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yönetimindeki Bolu Belediyesi, şehrin en büyük mahallesi olan Sağlık’ta birbirinden önemli çalışmalara imza atmaya da devam ediyor. Poyraz Sokak ve 10’a yakın sokağın ardından şimdi de ana cadde konumundaki Dodurga Caddesi ve 7 sokakta daha yol, kaldırım yenileme ve asfalt serim çalışması başlatıldı.

Bolu Belediyesi Sağlık Mahallesi’nde birbirinden önemli çalışmalarla imza atarak çehreyi değiştiriyor.

1 CADDE VE 7 SOKAKTA HUMMALI ÇALIŞMA

Kısa süre önce İl Emniyet Müdürlüğü’nün önünden geçen Poyraz Sokak’ı ve 10’a yakın ara sokağı baştan aşağı yenileyen Bolu Belediyesi, şimdi de mahallenin en büyük ve önemli caddesi olan Dodurga Caddesi ile 7 sokakta daha kapsamlı çalışma başlattı.

Belediye ekiplerince Dodurga Caddesi’nde yürütülen altyapı iyileştirme, yol, kaldırım yenileme çalışmaları aralıksız sürüyor. Kozlu, Orkide, Kevser Sokak’ta ise asfalt serim çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

MUHTAR ÇAKIR’DAN TEŞEKKÜR

Sağlık Mahallesi’nde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler veren Muhtar Murat Çakır, Bolu Belediyesi’nin mahallelerinde önemli çalışmalara imza attığını söyleyerek, “Belediyemizin yaptığı çalışmalar ile Sağlık Mahallemizde Poyraz Sokağımız çok güzel oldu. Şimdi de mahallemizin en büyük caddesi olan Dodurga Caddesi’nde yenileme çalışmaları başlatıldı.

Bozuk olan ara sokaklarda da asfalt serim çalışmaları aralıksız sürüyor. Şuan Kozlu, Orkide, Kevser, Kentsel, Demet, Hülya ve 1488 Sokak’ta asfalt serim çalışması yapıyoruz. Bunların dışında Sempati, Asalet, Haşmet, Neslihan, Özgür ve 1444 Sokak’ın asfaltını kısa süre önce tamamladık. Ben bu çalışmalarda emeği geçen başta Bolu Belediye Başkanımız Sayın Tanju Özcan ve Başkan yardımlarımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: bolu haberler