Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

CUMHURİYET’İN 100. YILINDA DOĞADA KİTAP OKUDULAR

CUMHURİYET’İN 100. YILINDA DOĞADA KİTAP OKUDULAR
(HABER: ASLI AKIŞ)- Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü “Cumhuriyetin 100. Yılında Doğada Kitap Okuyoruz” etkinliği düzenledi.

Etkinliğe; Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay, İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı, İl Halk Kütüphanesi Müdürü, Şube Müdür V. ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve bağlı birimlerinin personelleri ile öğrenciler katıldı.

Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Cumhuriyetin 100. yıl kutlamaları kapsamında önemli bir etkinliğe imza attı. Bu Kapsamda, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bahçesinde Orhangazi Ortaokulu öğrencilerinin katılımlarıyla açık alanda kitap okuma etkinliği gerçekleştirildi.

Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Doğanay; “29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100. Yıldönümü kutlama programları kapsamında 26 Ekim 2023 tarihinde saat 15.30’da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bahçesinde, Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerinin personellerinin ve Orhangazi Ortaokulu öğrencilerinin katılımlarıyla açık alanda kitap okuma etkinliği gerçekleştirilmiştir.” Şeklinde konuştu
Etiketler: bolu haberler