Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU’DAKİ İKİNCİ EVİNİZ BAİBÜ SOSYAL TESİS

BOLU’DAKİ İKİNCİ EVİNİZ BAİBÜ SOSYAL TESİS
(HABER: HURİ AFACAN)- Tabiatın kalbi Bolu’da Abant gölü, Gölcük ve Yedigöller gibi eşsiz doğa güzelliklerinin tam ortasında konaklamak için konforlu ve huzurlu ortamıyla BAİBÜ Sosyal Tesisleri bulunuyor.

BAİBÜ Gölköy yerleşkesinde ormanın gökyüzü ile buluştuğu sakin ve huzurlu bir mekanda, endemik çiçekler görüp kuş seslerini duyabileceğiniz sıcak bir konaklama deneyimi sunan tesis, İstanbul-Ankara D100 karayoluna 4 km ve şehir merkezine 9 km uzaklıkta kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor.

3 adet özel oda, 8 adet tek kişilik oda, 34 adet çift kişilik oda ve 12 adet 3 kişilik oda seçenekleri bulunan tesisde; kablosuz internet, sıcak su, televizyon, derslikler, geniş otopark misafirlerin hizmetine sunuluyor.

Ayrıca, konaklamanın dahil olduğu pakete göre kahvaltı hizmeti de sunulmaktadır. Tesis restoranında güne enerjik bir başlangıç yapmak için kahvaltı imkanı bulunmaktadır. Kahvaltı seçenekleri ve detayları için rezervasyon yaparken veya tesisle iletişime geçerken bilgi alabilirsiniz.

Bolunun eşsiz turizm olanaklarına ulaşmanızda, misafirimiz olmaya davet ediyoruz.

Etiketler: bolu haberler