Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Yapılan güncel yardım tablosunu paylaştılar

Yapılan güncel yardım tablosunu paylaştılar
AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay korona virüsle mücadele kapsamında hayata geçirilen Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında Bolu’da yapılan güncel yardım tablosunu kendi resmi sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Tabloda, sosyal destek programında ödeme yapılan hane kişi sayısı ve ödeme miktarı, kısa çalışma ödeneği, nakdi ücret desteği ve işsizlik ödeneğinden yararlanan ve ödeme yapılan hane, kişi sayısı ve ödeme miktarları yer alıyor.

Haber: Aslı Akış

“BOLU’DA 62 MİLYONLUK YARDIM YAPILDI”

Ak Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile korona virüsle mücadele kapsamında hayata geçirilen Sosyal Koroma Kalkanı kapsamında Bolu’da yapılan güncel yardım tablosunu yayınladı. Aydın, Bolu’da Sosyal Koroma Kalkanı kapsamında 62 milyon 547 bin 761 TL yardım yapıldığının altını çizerek; “Sosyal Koruma Kalkanı' verileri 2 katına çıktı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk’a teşekkürler” paylaşımında bulundu.

“RABBİM, DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN”

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında; “Bolu'da, Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında toplam 62 milyon 567 bin 761 TL destek sağlandı. Başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Sn. Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak, Hükümetimize, Bolu Milletvekillerimiz Sn. Fehmi Küpçü ve Sn. Arzu Aydın'a teşekkürlerimizi sunarız. Rabbim, Devletimize zeval vermesin inşallah” İfadelerini kullandı