Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Taşhan Cafe Restaurant Bolu

37596 görüntüleme
Tel: 0 374 217 1727
E-posta:
Site:
Adres: Büyük Cami Mahallesi Tatlı Kardeşim Sokak No:19 Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-23:00

(TAŞHAN CAFE RESTAURANT TELEFON NUMARASI?-TAŞHAN CAFE RESTAURANT NEREDE?-TAŞHAN CAFE RESTAURANT KİMİN?TAŞHAN CAFE RESTAURANT NASIL GİDİLİR?)

TAŞHAN CAFE RESTAURANT SİZLERİ BEKLİYOR

Bolu’da 1750 yılında inşa edilen tarihi Aşağı Taşhan’ın  restorasyon çalışmalarının bitmesiyle hizmet vermeye başlayan TAŞHAN CAFE RESTAURANT tarihi dokusuyla misafirlerini büyülüyor. 

Taşhan ülkemizde bulunan sayılı tarihi eserlerden bir tanesidir. Eşsiz bir güzelliğe sahip olan Taşhan 1750 yılında Emin Ağa tarafından yaptırılmıştır. Yaklaşık 300 yıllık geçmişi olan Taşhan Bolu’nun silueti olarak bilinir.

Taşhan; kesme, küfeki ve dere taşlarından inşa edilmiştir. Yapıldığı günden beri hiçbir restorasyon görmemiştir.

Mülkiyeti Bolu Belediyesine ait olup Necer A.Ş. tarafından 2016 yılında restorasyonu yapılmıştır. 2017 yılında Bolu halkının hizmetine açılmıştır.   

Taşhan’ı ziyarete gelen değerli misafirlerimiz Bolumuzun tüm ilçeleri, turistik yerleri ve çok değerli şahıslar hakkında bilgi sahibi olabilir.

Taşhan Cafe ve Restaurantın odalarında şahıslar, turistik yerler, ilçeler hakkında tanıtım ve görseller bulunmaktadır. Cafe ve Restaurant olarak hizmet veren Taşhan 17 adet oda, 1 avlu, 1 salon, 3 adet terastan oluşmaktadır.

Otantik bir ortamda, muhteşem Bolu manzarası eşliğinde, eşsiz lezzetleri tadarak keyifli vakit geçirmek istiyorsanız sizi TAŞHAN CAFE RESTAURANT’a bekliyoruz.

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]