Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

DENGE GAYRİMENKUL VE DANIŞMANLIK

31802 görüntüleme
Tel: 0 374 215 7273
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Tabaklar Mah.Güneş Sok.No:2 Bolu/Merkez
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

SATILIK,KİRALIK EVLERİNİZ İŞ YERLERİNİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

EKİBİMİZ ...

 Denge GAyri Menkul...

Uzu yıllar  mağazacılık sektöründe Bolululara hizmet veren Enver Aytar, şimdi gayrimenkul danışmanlığı ile hizmetine devam ediyor. Enver Aytar, Denge Gayrimenkul olarak 8 kişilik personeli ile gayrimenkul alışverişlerinizde Bolululara aradıkları güveni sağlıyor.

 Enver Aytar kimdir?

1971 yılında Bolu’da doğdu. İlkokulu Gazipaşa İlkokulunda, Ortaokulu 50. Yıl Ortaokulunda okuduktan sonra Turizm Otelcilik Lisesinden mezun oldu. Asıl hedefi turizmcilik ti fakat babasının Yukarı Çarşıda bulunan mağazasında uzun süre Bolululara hizmet verdi. 12 Kasım 1999 depreminden sonra 2000 senesinde kendi mağazasını o zamanki adı Becikoğlu Alışveriş Merkezi olan Cadde AVM’de kurdu. Yaklaşık 8 yıl mağazacılığa devam ettikten sonra gayrimenkul sektörüne geçiş yaptı. Enver Aytar’ın 25 yıldır devam eden evliliğinden iki oğlu ve iki kızı bulunuyor.


Denge Gayrimenkul ne zaman kuruldu?

Denge Gayrimenkul olarak, 2010 yılında Vergi dairesi karşısındaki 20 metrekarelik dükkanda hizmet vermeye başladık. Niyetimiz emlakçılık yapmak değildi, sadece öğrencilere yönelik apart daireler yapmaktı. İnsanların talebini görünce gayrimenkul danışmanlığı olarak firmamızı geliştirdik ve yaklaşık 8 yıldan beri bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. İnsanların emlakçılara bakış açısını biraz farklı gördük. İnsanlar güvendikleri firmalara gitmek istiyorlar. Bizde insanlara gerekli güveni sağladık. 20 metrekarelik ofisten 300 metrekarelik yeni ofisimize geçtik. Şuan da 8 personelimizle birlikte vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz.