Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Arsel İnşaat

29324 görüntüleme
Tel: 0 374 220 3040
Faks: 0 374 217 7266
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Tabaklar Mah. Mazhar Murtezaoğlu Cad. Birlik Apt. No:11/A-B
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

Bu sektördeki geçmişimiz 1960'lı yıllarda Hacı Hasan AYAR (Merhum) ve kardeşi Abdullah AYAR 'ın çıraklık ve ustalıktan gelen çalışmalarıyla başlamıştır. Şirketimiz çalışmalarına Devrek, Mengen, Gerede, Yeniçağa, Dörtdivan ve Bolu merkezde 2000 yılına kadar inşaat taşeronluğu ile devam etmiştir.

2000 yılında ikinci kuşak olarak görevi devralan İsmail ve Hasan AYAR inşaat taşeronluğunun yanında inşaat müteahhitliğini de faaliyet alanlarına ilave etmişlerdir.

Şirket 2006 yılında yeni bir vizyonla ARSEL İNŞAAT TUR. OTO. NAK. TEM. GID. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ünvanı ile devam etme kararı almış ve halen Bolu ilinin çeşitli semtlerinde inşaat taşeronluğu ve müteahhitliği çalışmalarını sürdürmektedir.


Yarım asırlık sürede kazandığımız ticari itibarımızı koruyarak yolumuza devam ediyoruz.

Çalışmalarımızda ana fikir olarak dayanıklılık, estetik ve ekonomi unsurlarını bir araya getirerek günün koşullarına uygun yeni çözümler sunmayı ilke edinmiş bulunmaktayız. Bolumuzu daha yaşanabilir bir şehir olarak kalkındırmaya çalışırken diğer yandan etik değerleri koruyarak, hayallerinize yaşam veriyoruz...

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]