Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Mazharoğlu İnşaat BOLU

23011 görüntüleme
Tel: 0 374 212 3311
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Köroğlu Mah. D100 Cad. No: 338 Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-18:30
1991 yılında ticari faaliyete, kurucumuz İLHAMİ YAMAN tarafından MAZHAROĞULLARI YAMAN TİCARET adı altında başlayan firmamız, ilk kurulduğunda kaba inşaat malzemeleri ile sektöre giriş yapmıştır. Daha sonra ürün yelpazesini genişleten firmamız zirai aletler ve kimyevi katı gübre satışını da bünyesine alarak Bolu ve çevresindeki satışlarda etkin rol almıştır. 
Bir yandan da iddialı olmamak kaydıyla yapılan Büyük Baş hayvan besiciliği yapan firmamız  2002 yılında 160 baş kapasiteli çiftlik kurmuş olup her geçen yıl kapasitesini artırarak ilimizin sayılı büyükbaş yetiştiricilerindendir. Bugün 220 başlık kapasitemizle KURBANLIK BÜYÜKBAŞ HAYVAN satışında adeta bir BOLU markasıdır. 
2007 yılında firmamız adını MAZHAROĞLU İNŞ.MAH.NAK.HAYV.ZİR.SAN.veTİC. LTD.ŞTİ olarak değiştirmiş ve kurumsallık yolunda ilerlemeye başlamıştır.Ayrıca inşaat sektöründe Bolu'nun ilk Telehandler Teleskopik Vinci (MANITOU) ile katlara malzeme çıkarma hizmetinde ilki gerçekleştirmiştir. 
Kurucumuz İlhami YAMAN'ın önemsediği  samimi müşteri ilişkileri,güven ve dürüstlüğün ön planda tutulduğu firmamız bugüne kadar tüm bölge halkının  ve özellikle kırsal kesim diye tabir ettiğimiz civar köylerdeki halkın takdirini kazanmıştır. 
MAZHAROĞLU LTD.'ye genel anlamda bakacak olursak İNŞAAT MALZEMELERİ -HAYVANCILIK-ZİRAAT-MAHRUKAT(kömür) -NAKLİYAT şeklinde 5 ana kalemde toplayabiliriz. 
 30 yıla yaklaşan firmamız her geçen gün hızlanmaya devam ediyor. Belki havalı süslü raflarımız yok lakin güler yüzümüz ve samimi müşteri ilişkilerimiz ile BOLU halkına daha iyi hizmet verebilmek için güçleniyor ve sizlerle büyüyoruz.