Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Hasan Usta Pide Lahmacun BOLU

30576 görüntüleme
Tel: 0 531 491 4449
E-posta:
Site:
Adres: İzzet Baysal Mah. Çakmaklar Cad. No-26/A Bolu
Mesai Saatleri: 09:30-20:30

Pide deyince hepimiz için akan sular durur öyle değil mi? Tok olanı acıktırır, aç olanın midesini kazır kokusu... Hele bir de en şahanesine denk geldiyseniz adeta bir lezzet şöleni yaşanır.

Bolu’da pide yiyebileceğiz yer çok fazla olabilir ama en iyisini yiyebileceğiz nokta elbette ki Çakmaklar caddesinde yer alan Hasan Usta’dır.

Hasan Usta’da; önce etler özenle seçilir, sinirlerinden arındırılır etin en lezzetlisi tam tadında pişirilir ve müşterilere servis edilir.

Döner deyince hepimiz için akan sular durur öyle değil mi? Tok olanı acıktırır, aç olanın midesini kazır kokusu... Hele bir de en şahanesine denk geldiyseniz adeta bir lezzet şöleni yaşanır.

Bolu’da döner yiyebileceğiz yer çok fazla olabilir ama en iyisini yiyebileceğiz nokta elbette ki Çakmaklar caddesinde yer alan Hasan Usta’dır.

Hasan Usta’da; önce etler özenle seçilir, sinirlerinden arındırılır, adeta bir kağıt edasında incecik kesilir, dana ve kuzu kuyruk yağından karışık yapılan döner en az 24 saat marine edilir. Adeta bir kitap gibi etler dizilir, kestikçe yaprak döner halini alır.