Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Köfteci Hasan Usta BOLU

30701 görüntüleme
Tel:
E-posta:
Site:
Adres: Karaçayır Mahallesi Şehit Selen Paşa Caddesi Park apt. no 48 Bolu Merkez
Mesai Saatleri: 08:30-23:30

HAKKIMIZDA

Köfteci Hasan uzun yılların vermiş olduğu deneyimleri ile yeni bir marka oluşturmak ve şubeleşerek Türk damak kültürünü Türkiye topraklarında sizlerle buluşturup insan ruhunu zenginleştirerek hayatınıza lezzet katmak amacıyla 2013 yılında ilk şubesini Bolu Borazanlar Mahallesinde açarak hizmete girmiştir. 2. şubesini Karaçayır mahallesinde "Hasan Usta" adıyla açan Köfteci, günlük taze etler ile üretilen köftesinin haricinde çorba, döner, sakatat, beyran çorbası ve sulu yemek çeşitleri ile tüm misafirlerimizin damak zevkine hitap etmekteyiz.

Güveni yaratanın kalite olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Kullandığımız eti, Bolu ve Seben civarında yetişen dana ve kuzularımız Bolu Belediye Mezbahanesinde veteriner hekim kontrolünde kesilerek siz misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız.

Dededen toruna geçen değerler gibi 2013’den bugüne bugünden geleceğe sağlık, lezzet, kalite ve gelecek nesiller için inovasyona açık bir temel üzerinde büyümek her geçen gün gelişmek amacıyla lezzet yolculuğunda beraber olalım istiyoruz. Bizim en büyük hayalimiz sizlerle mükemmel sofraları paylaşmak ve hayatınızın güzelleşmesine katkıda bulunmak. Çünkü biz biliyoruz ki; sağlıklı nesiller, sağlıklı besinlerle yetişir.