Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Erdi Yapı BOLU

25742 görüntüleme
Tel: 0 374 270 4138
Faks: 0 374 270 4190
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Borazanlar Mahallesi D-100 Karayolu Caddesi BOLU
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

Erdi Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İnşaat malzemeleri satışına 1995 yılında Düzce’de başlamıştır.

Şirketimiz 1995 yılından günümüze kadar hizmet kalitesini ön planda tutmuş olup ürün yelpazesini ve kalitesini bu doğrultuda genişleterek yapı malzemeleri satışına devam etmektedir.

Düzce Batı Çıkışı, 1800 m² kapalı alanı olmak üzere toplam 8000 m² büyüklüğünde bir alanda hizmet vermektedir. Mağazamızda; yer ve duvar seramiği, granit çeşitleri, vitrifiye, armatür, banyo dolabı, pvc boru, yapı kimyasalları, izolasyon, siding, kalorifer malzemeleri, akrilik küvet çeşitleri, polietilen depolar, atermit ürünleri, vb. her türlü Yapı Malzemelerinin satışı toptan ve parakende olarak yapmaktayız.

Yapı sektörünün önemli sivil toplum kuruluşları ile Yapı, mimar, müteahhit, mühendis gibi profesyonel kullanıcılardan oluşan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Toptan satışlarda Bölgenin en güçlü ve en hızlı hizmet veren firmasıdır.

Sektöründe lider markalarla Çalışmanın verdiği sorumluluk bilinciyle satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz.

Şirketimiz bünyesinde, Satış, Pazarlama, Toplu Satış, Proje, Satın Alma, Muhasebe, Depo ve Nakliye departmanlarında görevli 32 kişilik dinamik kadrosu ve 350 tali satıcısı ile yapı sektörüne önemli hizmetler vermektedir.

Şirketimizin diğer iştirakleri

Erka Grup İnşaat Ltd. Şti.

Kuşçuoğlu Erdi Grup Ltd. Şti.

MHS Tekstil Ltd. Şti.