Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Ümit Otomotiv BOLU

34240 görüntüleme
Tel: 0 374 220 5220
Faks: 0 374 220 5224
E-posta:
Site:
Adres: KARAAĞAÇ MAH. D-100 KARAYOLU CAD. NO: 40-B/1
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

TARİHÇEMİZ

1967 YILINDA BOLU’NUN AKTAŞ MAHALLESİNDE 40 M2 BİR ALANDA HALİT YAMAN TARAFINDAN KURULAN ÜNİT OTOMOTİV TİCARET HAYATINA CONTA VE BALATA İŞLERİ İLE BAŞLAMIŞ, 1974 YILINDA BOLU SANAYİ SİTESİNDEKİ 148 M2’LİK YERİNE GEÇEREK ENDÜSTRİ VE OTOMOBİL ALANINDA ÜRÜN YELPAZESİNİ GENİŞLETEREK FAALİYETLERİNE DEVAM ETMİŞTİR.

İKİNCİ KUŞAK YÖNETİMİNE GEÇEN FİRMA 1994 YILINDAÜMİT OTOMOTİV YEDEK PARÇA SAN. TİC. LTD. ŞTİ OLMUŞTUR. HİZMET VERDİĞİ HER SEKTÖRDE KALİTE VE GÜVENİ HEP ÖN PLANDA TUTAN ŞİRKET, İŞ ORTAKLARINDAN ALDIĞI GÜÇ İLE HIZLI VE EMİN ADIMLARLA BÜYÜYEREK 2000 YILINDAN İTİBAREN ENDÜSTRİ EKİPMANLARI VE OTOMOTİV ALANINDA BÜNYESİNE KATTIĞI DİSTRİBÜTÖRLÜK VE BAYİLİKLERLE DAHA DA GELİŞEREK SEKTÖRÜNDE GÜÇLÜ BİR KURULUŞ HALİNE GELMİŞTİR.

OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE YARIM ASRI GERİDE BIRAKAN KURULUŞ, MÜŞTERİLERİNE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK, DAHA ETKİN ÇALIŞABİLMEK VE PAZAR AĞINI GENİŞLETEBİLMEK ADINA KARAAĞAÇ MEVKİİNDEKİ 6000 M2’LİK YENİ HİZMET BİNASINDA FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

HİZMETLERİMİZ

50 YILLIK DENEYİM, GARANTİLİ SERVİS HİZMETLERİ VE YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLE HAREKET EDEN ÜMİT OTOMOTİV, ARAÇ BAKIMI, KAPORTA, BOYA, MEKANİK, ELEKTRİK, AKÜ, LASTİK DEĞİŞİMİ, LASTİK TEDARİK, LASTİK OTELİ, TÜM SİGORTA ŞİRKETLERİNİN TRAFİK SİGORTASI, KASKO HASAR MERKEZİ BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRÇOK ALANDA HİZMET VERMEKTEDİR.

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]