Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Bozkurt Asansör Market BOLU

22273 görüntüleme
Tel: 0 374 222 9555
Faks: 0 374 222 9555
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Tabaklar Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:70/9 (İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi karşısı) - BOLU
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

BOZKURT ASANSÖR MARKET

2010 yılında kurulmuş olup, montajcı asansör firmalarına, daha fazla hizmet verebilmek amacıyla, çeşitli bayilikler alarak asansör malzeme satışına başlamıştır. Firmamız müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesini en uygun fiyatla satışa çıkarmakta olup, ihtiyaçlarınızın ve zamanınızın kıymetini bilerek, hem yerli, hem ithal malzeme stoğu ve hızlı teslimat konusunda gösterdiği özenle müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

BOZKURT ASANSÖR ELEKTRİK İNŞ. İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ankara Ostim’de 1997 yılında kurulmuş olup Ostim’de 2600 m² lik alanında imalat asansör pazarlama ve teknoloji geliştirme faaliyetine başlamıştır.

Meslek ahlakına uygun, sürekli kendini yenileyen kurulduğu yıldan itibaren çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarına odaklanan Bozkurt Asansör Elektronik, 2005 yılından itibaren asansör ve elektronik sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünler imal etmeye başlamıştır.

Son teknolojiye sahip cihazlarla, sertifikalı uzman teknisyenlerle, çağdaş normlara uygun olarak yürütülen teknik çalışmaların ışığında, TSE, CE, EN ISO 9001:2008 kalite standartı ile Avrupa standartlarına uygun teknik cihazlar ile imalat faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden profesyonel ekibimiz, asansörde sunduğumuz kalite ve konforu her zaman daha üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir. Uluslararası standartlara uygun şekilde, müşteri beklentilerini zamanında ve tam anlamıyla karşılayan BOZKURT ASANSÖR ELEKTRİK İNŞ. İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. her geçen gün gücüne güç katarak büyümektedir. Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz projelerimiz bu konuda her zaman gururumuz ve kalitemizin ispatı olmaktadır.

 

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden profesyonel ekibimiz, asansörde sunduğumuz kalite ve konforu her zaman daha üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir. Uluslararası standartlara uygun şekilde, müşteri beklentilerini zamanında ve tam anlamıyla karşılayan BOZKURT ASANSÖR ELEKTRİK İNŞ. İMALAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. her geçen gün gücüne güç katarak büyümektedir. Türkiye genelinde gerçekleştirdiğimiz projelerimiz bu konuda her zaman gururumuz ve kalitemizin ispatı olmaktadır.

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]