Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Arduç Turizm BOLU

27579 görüntüleme
Tel: 0 537 262 1829
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Alpağutbey Mah. Akçam sok. Erdoğan Apt. No:8 D:2 BOLU
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

Arduç Turizm ailesi olarak tek araçla çıktığımız bu yolda 2004 yılından bu yana “Hizmet Kusursuz Olduğu Zaman Hizmettir.” anlayışı içinde sizlere yenilikler sunmaktayız. Her şeyden önce siz değerli yolcularımızın ve müşterilerimizin güvenliği ve konforu bizim için çok önemlidir. Sizler için birşeyler yapabiliyor olmak bizleri mutlu ediyor.

Bu sektördeki rekabete karşı ayakta durabilmek için Bolu’nun ihtiyaçları doğrultusunda büyüme kararı alan Arduç Turizm, şimdi 15 araç ile hizmet vermekte.


HİZMETLERİMİZ

  • Personel servis taşımacılığı
  • Şehirlerarası yolcu taşımacılığı (d2)
  • Düğün ve sünnet
  • Özel günler

VİZYONUMUZ

Her zaman için en iyi, en kaliteli hizmeti en uygun şartlarla yolcularımızla sağlamak,
Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile yolcularımız ile aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamaktır, Müşteri memnuniyetinde yarattığımız değeri istikrarlı bir biçimde artırmak ve çalışanlarımızı işlerinde en yüksek performansı gösterebilmeleri için teşvik etmektir.

MİSYONUMUZ

Çağdaş, kalitede öncü ve güvenilir konumunu sürdürerek topluma, çevresine duyarlı, sürekli öğrenmeye açık bir yapılanma oluşturarak kaliteli bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetiyle en çok tercih edilen firma olmak temel hedefimizdir.

Arduç Turizmin sahibi Alaattin Arduç, 2016 yılında S.S. Özel 14 Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Başkanı olarak göreve başladı. Buradaki başarısından sonra 2018 yılında Bolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim kurulu Üyeliği’ne seçildi.


Instagram:  arducturizm 

Facebook: https://www.facebook.com/boluarducturizm14/