Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Bolu Öz Yönetim Apartman ve Site Yönetimi

31476 görüntüleme
Tel: 0 533 433 9999
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Tabaklar Mah. izzet Baysal Cad. Bolu Beyi İş Hani 2. Kat No:52 Bolu/Merkez
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

Bolu’da yeni dünyada eski olan ilk ve öncü firma olarak 2016 yılında başladığımız bu sektörde insanlara kaliteli, güvenilir ve şeffaf bir hizmet için daha iyi yaşam koşulları sunmak hedefi ile yola çıktık.

Ekonominin ve teknolojinin gelişmesi yaşam alanlarının yapılarının değişmesine farklılaşmasına ve ihtiyaların artmasına neden olmaktadır. Bu noktada artık tesislerin hizmet ihtiyaçlarını ve beklentileri karşılayabilmesi profesyonel yönetim ihtiyacını ortaya çıkarmaktadır. Bir apartmanın sitenin fonksiyonu ihtiyaçların coğrafi lokasyona bağlı olarak risk analizi ve mimari özellikleri ihtiyaçların belirlenmesinde en önemli etkendir. Bu nedenle yönetim faaliyetlerinin profesyonel olmayan kişilerce üstlenmesi gerek görev gerek yetkilik ve sorumluluk açısından gerekse idarenin profesyonel ve bilinçli bir şekilde yapılabilmesi açısından ciddi sorunlar yaşatır.

Bu bağlamda BOLU ÖZ YÖNETİM profesyonel yönetim ihtiyacını teknik idari mali hukuki sosyal alt yapısıyla şeffaf bir şekilde gerçekleştirir ve başarının sırrının site sakinlerinin memnuniyetinde gizli olduğuna inanır.

Apartmanın yada sitenin 7/24 ihtiyacı olduğunda asansörcü, elektrikçi, tesisatçı, inşaatçı, antenci, çilingir aramayacaksınız. Yapılan işin düzgün yapılıp yapılmadığını kontrol için ustaların başında beklemeyeceksiniz. Bunu sizin adınıza BOLU ÖZ YÖNETİM olarak biz yapacağız.

Bolu 2. etap TOKİ konutları ve Bolu Beyi Pasajı gibi büyük ticari ve yaşam alanlarının yönetimi konusundaki tecrübemiz, aldığımız olumlu yorumlar sayesinde katlanarak büyüyor. Bunun yanında toplamda 977 daireye verdiğimiz hizmet, sektördeki kalitemizi ve sizlere sunmak istediğimiz hizmet konusundaki çabamızı kanıtlar nitelikte.

Hizmet verdiğimiz site ve apartmanlarımız;

Çınar Sitesi

Siteşehir Sitesi

Yonca Sitesi

Aydemir Sitesi

Yaman Sitesi

Gülkent Sitesi

Damgacıoğlu Apt.

Yılmaz Apt.

Ovabaşlı Apt.

Murat Karagöz Apt.

Baysu Apt.

Bolu Beyi Pasajı Ve Apt.

Güler Apt.

Şerife Hanım Apt.

Börekçiler Apt.

Övünç Apt.

Karabacak Apt.

Özen Apt.

Özpolat Lıfe

Meriç Apt.

Aydın Apt.

Başakman Apt.

Bolu 2. Etap Toki Konutları

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]