Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

kozalak cafe bistro | Bolu

42898 görüntüleme
Tel: 0 546 447 6495
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Tabaklar Mahallesi Uygur Sokak NO:20/3A BOLU
Mesai Saatleri: 08:30-00:00

Biz resim severiz, biz heykel severiz, biz fotoğtaf severiz, biz kitap severiz, biz tiyatro severiz, biz sinema severiz, biz dans severiz, biz en çok da müziği severiz. Böyle başladı hikayemiz. Ve böyle devam ediyor. Gerçekten sanatını seven herkesin yanında olmaya çalıştık her zaman. Daha fazlası olmalıydı. “Kozalak” daha da derine inecek olursak “Kozalak Sahnesi” böyle çıktı ortaya.


Bizi en çok mutlu eden şey memnun ayrılan misafirlerimiz. Bizim bu işi gerçekten iyi yaptığımızı söylüyorlar. Çok mutlu oluyoruz. Her biri ayrı ayrı bizden biri.


“Kozalak”... Dışarıdan baktığınızda bir bütün, detaylarda her biri ayrı dünyalara açılan parçalar. Bunu bizi ziyaret eden misafirlerimiz yaşıyorlar. İç dünyamızdaki tüm renkleri burda birleştirdik. Her ayrı dekor, ayrı bir duygumuzu ifade eder. Sakin kalmak isteyen misafirlerimiz içinse şöyle birşey düşündük.

Başlarken sadece bir kafe olmak değildi amacımız. Biz Bolu’nun en iyi müziğini misafirlerimizle buluşturmak için buradayız. Ve emin olun bu konuda çok iyiyiz. En iyi müzik demişken, ciddiyiz. Mesela Çarşamba akşamları;

Cuma akşamlarımız boş mu kalsın.

Ertesi gün tatilse, uzun uzun uykular çekilecekse eğer cumartesi akşamları güzelce eğlenilir. Haftada bir gün eğleniyoruz boşa gitmesin diye yakınılır ya hep. Bizde o Cumartesi’ler hiç boşa gitmiyor.

Misafirlerimizin memnun ayrılmaları için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Söylediğimiz gibi her biri ayrı ayrı bizden biri. İşte bu sebepten küçük süprizler hazırlıyoruz. – Kozalak Lezzet Günleri’ni duydunuz mu ? Hemen anlatayım. Bizim her Perşembe günümüz misafirlerimize en iyi kumpirleri hazırlamakla geçiyor. Çünkü biz işlerini en iyi şekilde yapan ustalarımız tarafından hazırlanan bu harika lezzeti her misafirimizin tatmasını istiyoruz.


Bu kadar değil tabi. Salı günlerimiz var birde. Hmm... Leziz Salı... Bizim Salı günlerimiz misafirlerimiz için en tatlı Waffle’ları hazırlamak için var sanırım.

 

Bitmedi. Bitmesin. Her günümüz ayrı ayrı bir lezzet günü olsun istedik. Özenle seçtiğimiz kahve çekirdeklerimizle hazırlanan amerikano kahvemiz ve tazecik muffinlerimizi birleştirdik mesela.

Daha fazla misafirimiz olsun istiyoruz. Ve bunu yaparken sadece kendimizi düşünmüyoruz. Küçük ikramlarımızla misafirlerimizi mutlu etmek istiyoruz.

 

Mutlu olun, mutlu edin, mutlu kalın 

 

“Kozalak Ailesi”


Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]