Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Uzman Elektrik

26259 görüntüleme
Tel: 0 374 212 2942
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Tabaklar Mahallesi, Ferit Talay Caddesi No:4 D:14, Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-19:30

Bolu’nun 25 yıllık tecrübesi; UZMAN ELEKTRİK&DOĞALGAZ

Uzman Elektrik olarak 1993 yılında 4 ortak ile Bolu' da faaliyet göstermeye başladık. Bugün 2 ortak ile elektrik ve doğalgaz sektöründe 25 yıllık tecrübeye sahip olan şirketimiz her geçen gün daha iyiyi sunmakta ve önceki yaptığı hizmetlerden aldığı övgülerle gelecekte daha büyük övgüleri hak etmeyi amaçlamaktadır.

Şirketimiz elektrik sektöründe elektrik sistemleri, otomasyon sistemleri, sac pano sistemleri, ısıtma-soğutma sistemleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. Bünyesinde kaliteli ve güvenilir malzemeleri mevcut olan firmamız bu nitelikler sayesinde müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına uygun olarak hizmet verebilmektedir.

Uzman Elektrik&Doğalgaz bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetleriyle elektrik sektöründe Bolu ilinde belli bir kariyere sahip olmuş ve alanında sürekli yükselişte olan bir grafik çizmiştir. Yaptığı elektrik&otomasyon sistemleri ve diğer hizmetleriyle ihtiyaç duyan firmaların çalışma açısından sürekli olarak seçtiği bir şirket konumuna gelmiştir.

Elektrik sektöründe genelde firmalarda aranan özellik en iyi hizmeti en uygun fiyata sunan bir kimlikteki firma arayışıdır. Uzman Elektrik kendi alanında bu özelliği taşıyan Bolu'daki ender Şirketler arasında yer alıp hizmetiyle ve kalitesiyle birçok firmayı geride bırakmıştır.

Uzman Elektrik size kalite ve hizmet açısından daha yakın olmak için internetten de sesini duyurma kararı almış ve bizi seçen müşterilerimize gelişen teknolojinin getirdiği kolaylıklardan faydalanma imkanı sunmayı amaçlayarak www.uzmanelektrik.com.tr sitesini yayına açmıştır.

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]