Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Alyanaklar Kuyumculuk - BOLU

45935 görüntüleme
Tel: 0 374 222 9222
E-posta:
Site:
Adres: Merkez: Büyük Cami Mahallesi Boyacılar Sokak No: 31 Bolu Şube1: Büyük Cami Mahallesi Pamukçular Sokak No: 21 Bolu Şube2: Tabaklar Mahallesi İzzet Baysal Caddesi Kıbrıscıklı Apt. No:60/B Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-18:30

BİR MARKANIN KURULUŞ HİKAYESİ

Yukarı Çarşı’da başlayan bu hikaye, 1947’ye kadar uzanır. Hacı Salih Özkan, inşaat ustalığıyla yaptığı birikimle Yukarı Çarşı’ya küçük bit manifatura dükkanı açar. Ailesinin rızkının ticarette olduğuna karar veren Özkan, oğulları Vasfi ve Murat’a da bilgi ve tecrübelerini aktarır.

Tarih 1983’ü gösterdiğinde Vasfi Özkan’ın oğlu Erol Özkan, Yukarı Çarşı’da ‘Alyanak’ ismiyle sarraflığa başlar. Tarihi Yıldırım Beyazıt Camiinin etrafında sürdürülen ticari faaliyetler, Yukarı Çarşı’ya verilen değerin de bir göstergesidir. Ve kuşaktan kuşağa aktarılır.

2004 yılına gelindiğinde Alyanaklar Kuyumculuğun ikinci şubesi 3. kuşak sahipleri tarafından açılır. Hacı Salih Özkan’ın ‘dürüstlük, insana saygı ve mükemmeliyetçilik’ ilkeleri Yukarı Çarşı’da yaşatılmaya devam eder.

65 yıldır Yıldırım Beyazıt Camiinin gölgesinde ticari faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bugün İzzet Baysal Caddesi’nde açılışını yaptığımız 4’üncü şubemizle Alyanaklar markasını taçlandırmanın büyük gururunu yaşıyoruz.  

İçinizi ısıtacak tasarımlar Yukarı Çarşı ve İzzet Baysal Caddesi Alyanaklar Kuyumculuk Mağazalarında…

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]