Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Zone Fit Club

38545 görüntüleme
Tel: 0 506 933 3530
Faks: 0 506 933 3530
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Karaçayır Mh. Şirin Sk. No:12-A/18 ( Kahve Durağı karşısı )
Mesai Saatleri: 10:00-22:00

(Spor Salonumuz Pazar günleri 12.00-18.00 arasında hizmet vermektedir.)     

ZONE FIT CLUB SPOR SALONU

Bolu’da 2015 yılının sonlarına doğru erkek ve bayan üyelerine hizmet vermeye başlayan spor salonu Ankara’ da bu sektörde çalışan ve eğitimlerini yine Ankara’da tamamlayan iki kardeş; Veysel İVDİL ve  Göksel İVDİL tarafından açıldı.

Zone Fit olarak, salonumuzda Fitness, Pilates , Vücut Geliştirme ve Aerobik Antrenmanlar yapılabilmektedir.

Üyelerin; zayıflama, kilo alma ( kas hacmini arttırma ) , sıkılaşma, duruş bozukluğu giderme, esneklik kazanma, kuvvet antrenmanları gibi kişinin hedefine uygun bir program hazırlandıktan sonra profesyonel eğitmenler eşliğinde bire bir çalıştırılarak sağlıklı bir vücuda kavuşması sağlanıyor.

Aynadaki görüntüsünden rahatsız olanlar, sürekli oturarak çalışmak zorunda kalanlar, merdiven çıkarken nefes nefese kalıyorum diyenler için ideal bir sağlıklı yaşam merkezi.

Üyelerine sağlıklı beslenme konusunda da ücretsiz danışmanlık hizmeti vererek daha erken sonuç almalarını sağlamakta…

Eğitmen Göksel İVDİL, spor yapmaya karar vermiş kişilerin yaşını, rahatsızlıklarını, kondisyonunu göz önünde bulundurarak eğitimli ve bilinçli antrenörler tarafından çalıştırılmasının önemini vurguluyor. Örneğin; bel fıtığı olan bir sporcu yanlış hareketler yaparak fıtığın derecesini ilerletip kendine telafi edilmesi zor  şekilde zarar verebilir.  Ancak profesyonel bir eğitmen eşliğinde çalışarak eklemlerini ve kaslarını güçlendireceğini söylüyor.

 Eğitmen Veysel İVDİL ise; Biz üyelerimizin ne rahatsızlığı olduğunu, beslenme alışkınlığını, çalışma şeklini vs. bildiğimiz için onlara uygun program uyguluyoruz, her aşamada yanlarında olup takibini yapıyoruz. Bu yüzden de kısa sürede verim almaya başlıyorlar.  dedi

Zone Fit Club

 Zone Fit Club İnstagram