Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Kutay Berber BOLU

25975 görüntüleme
Tel: 0 532 517 9942
E-posta:
Site:
Adres: Aktaş Mah. Süreyya Sk. 18/A
Mesai Saatleri: 08:30-21:00

KUTAY BERBER (ERKEK KUAFÖRÜ)

Erkek saç ve cilt bakımına dair her şeyi bulabileceğiniz Kutay Berber, son derece profesyonel ve modern sistemlerle çalışarak yıllardır Bolu halkına kaliteli hizmet sunmaktadır... 

Kutay Kolludemiroğlu Kimdir?

14 Mart 1980 Bolu doğumlu. Bolu’nun yerlisi. Babası, dedesi, hatta dedesinin babası da berber. Kutay Kolludemiroğlu’da  4. Kuşak olarak ata mesleğini devam ettiriyor. Yaklaşık 1 asırdır berberlik yapıyor. Aşağı yukarı hep aynı dükkandaydı. Askere gitmeden önce de 10 sene kalfalık ve çıraklık yaptı.

2002 yılında askerden geldikten itibaren berberlik yapmakta. Toplamda çıraklık ve kalfalık dönemimi de sayarsak 26 senedir bu işle ilgileniyor.

Dede zamanında dükkanın adı ‘Emniyet Berber’di. Daha sonra yine o şekilde devam etti. Bolu’nun en eski berberlerinden birisi. Kutay Kolludemiroğlu aynı zamanda Berberler Odası Yönetim Kurulu üyesi. Bolu Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu üyesi olarak da görevine devam ediyor.

Kutay Kolludemiroğlu Boluspor camiasından geliyor. Boluspor altyapısında yaklaşık 10-11 sene futbol oynadı. Çıraklık ve kalfalık döneminde aynı zamanda futbol ile de ilgilendi.

Asırlardan gelen gelenek doğrultusunda kendi çocuğuna da berberliği öğretmek istiyor. 6-7 sene kadar Köroğlu Gazetesinde köşe yazarlığı da yapan Kutay Kolludemiroğlu’nun yazılarının ilgi alanı spor ve Boluspor üzerineydi.