Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Yaman Çiçekçilik Bolu

32349 görüntüleme
Tel: 0 543 570 7965
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Borazanlar Mh. Akşemseddin Sk Öztabağ Apt. 16
Mesai Saatleri: 08:30-21:00

Yaman Çiçekçilik, 15 Temmuz 2016 da, Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan hava saldırısında Şehit olan, Özel Hareket Polis Memuru Velit Bekdaş anısına açılmıştır. 

1989 doğumlu Bahadır Yaman tarafından Bolu’da sektöre kazandırılan, açılışı çok anlamlı bir işletme Olan Yaman Çiçekçilik, 12  yıl süren iş hayatının ardından 2016 yılında kendi işyeri olarak açılıyor.

İnsanları mutlu etmenin formülü;  

Bahadır Yaman, mutlu insan biriktirmek istediği için, insanların mutluluklarına katkıda bulunmak için kolları sıvıyor ve mesleğini açtığı dükkanıyla ödüllendirerek, kendini de mutluluk hususunda ihmal etmiyor. Çiçeği tanımlıyor Bahadır Yaman; “çiçek doğumdan ölüme her zaman insanların yanındadır”diyor. Daha güzel bir anlamlandırma olabilir miydi.

Yılların birikimi, onu sektörde aranan insan yapmış ;  

şöyle ki; çiçekçilik, evlilik teklifi, isteme, nişan, düğün, sünnet ve aklınıza gelebilecek tüm organizasyonları tek elden yapabileceğiniz bir işletme Yaman Çiçekçilik.  Yer seçiminde de titiz davranan işletmeci, uygun otopark ve geniş alanı tercih etmiş.

Düğün-sünnet gibi organizasyonlarda araç kiralama ve araçta çekim gibi imkanları da bulmak mümkün. Yaman Çiçekçilikte öncelik para değil müşteri memnuniyeti. Bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız sizler firmamıza bekliyoruz.