Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TUNALI CAFE&RESTAURANT

38881 görüntüleme
Tel: 0 374 210 0334
E-posta: [email protected]
Site:
Adres: Karaçayır mah. Bolu
Mesai Saatleri: 08:30-24:00

Tunalı Cafe olarak, kurulduğumuz 2012 yılından bugüne kadar vizyonumuz Tabiatın kalbi Bolu’ya en iyi hizmeti sunmaktır. Tabiatın Kalbi Bolumuzun değerine değer katmak adına modern konseptimizle  yenilenen yüzümüzle hizmete devam ediyoruz. geniş kapalı ve açık alanlarımızla tüm halkımıza hitap eden konseptimiz ve zengin yiyecek-içeçek menülerimizle herkesi misafir ediyoruz. 

Bulunduğu alan itibariyle, değerli Bolu halkının nefes aldığı alanda, canlı müzik performanslarımızla keyifli saatler geçirmelerini hedefliyoruz. Müşteri odaklı ve güler yüzlü personellerimizle hızlı servis anlamında kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. 

Tunalı Cafe olarak misyonumuz çok değerli Bolu halkımıza Bolu’da öğrenim gören öğrencilerimize en iyi hizmet sunmaktır.

Haftanın yedi günü canlı müzik ekipleriyle zengin mutfak menümüz ile gerek büyük organizasyonlara gerekse küçük toplantılara ev sahipliği yapmaya devam ediyoruz.

Tunalı Cafe olarak Açıldığımız günden bu yana tüm süper lig maçlarını, tüm Avrupa Ligi maçlarını nezih bir ortamda sizlerle buluşturuyoruz. Kuruluşumuz 2012 yılından bu yana, sürekli kendini yenileyen anlayış ile  Bolu’ya en iyi hizmeti vermeye dün olduğu gibi yarın da devam edecek…

Merhaba
Bu kayıtlı firmanın sahibi veya bu firmadan sorumluysanız;
firmanızın bilgilerini güncellemek ve değişiklik yapmak istiyorsanız:
Lütfen bizimle iletişime geçin.

[email protected]